Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Specialista na herní počítače, notebooky a telefony
469 811 000Po-Pa: 9 - 12 / 13 - 17
Košík0 Kč
Aktuální akční letáky

ST - SC

Cena
pouze skladem
Počet produktů na stránku
Stav
Výrobce
Zrušit všechny filtry
Vašemu výběru odpovídá 37 produktů
Stav
Výrobce

OPTIX ST/UPC-SC/UPC Optický patch cord 50/125 10m

289 Kč
POSLEDNÍ KUS SKLADEM
289 Kč
Porovnat
Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozv

OPTIX ST/UPC-SC/UPC Optický patch cord 50/125 2m

193 Kč
Ihned k odeslání
193 Kč
Porovnat
Opticord SC-ST - je optický patchkabel, který je na jedné straně zakončen konektorem SC a na druhé typem ST. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 2 m. Specifikac

Digitus Fiber Optic Patch Cord, ST to SC Multimode 50/125 µ, Duplex Length 10m, Class OM3

238 Kč
na dotaz
238 Kč
Porovnat
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SC Multimode 50/125 µ, Duplex Length 10m, Class OM3 Best performance and link quality for your network. l Duplex cable l LSOH l Connector with ceramic ferrule l

Digitus Fiber Optic Patch Cord, ST to SC Multimode 50/125 µ, Duplex Length 1m, Class OM3

111 Kč
na dotaz
111 Kč
Porovnat
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SC Multimode 50/125 µ, Duplex Length 1m, Class OM3 Best performance and link quality for your network. l Duplex cable l LSOH l Connector with ceramic ferrule l C

Digitus Fiber Optic Patch Cord, ST to SC Multimode 50/125 µ, Duplex Length 2m, Class OM3

124 Kč
na dotaz
124 Kč
Porovnat
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SC Multimode 50/125 µ, Duplex Length 2m, Class OM3 Best performance and link quality for your network. l Duplex cable l LSOH l Connector with ceramic ferrule l C

Digitus Fiber Optic Patch Cord, ST to SC Multimode 50/125 µ, Duplex Length 3m, Class OM3

135 Kč
na dotaz
135 Kč
Porovnat
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SC Multimode 50/125 µ, Duplex Length 3m, Class OM3 Best performance and link quality for your network. l Duplex cable l LSOH l Connector with ceramic ferrule l C

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SC, Multimode 50/125 µ, Duplex Length 10m

242 Kč
na dotaz
242 Kč
Porovnat
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SC Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3 mm Single packed with test-report Connector 1: ST Connector 2: SC Cable type: I-VH 2G50/125µ

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SC, Multimode 50/125 µ, Duplex Length 3m

155 Kč
na dotaz
155 Kč
Porovnat
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SC Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3 mm Single packed with test-report Connector 1: ST Connector 2: SC Cable type: I-VH 2G50/125µ

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SC, Multimode 50/125 µ, Duplex Length 5m

166 Kč
na dotaz
166 Kč
Porovnat
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SC Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3 mm Single packed with test-report Connector 1: ST Connector 2: SC Cable type: I-VH 2G50/125µ

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SC, Multimode 50/125 µ, Duplex Length 7m

184 Kč
na dotaz
184 Kč
Porovnat
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SC Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3 mm Single packed with test-report Connector 1: ST Connector 2: SC Cable type: I-VH 2G50/125µ

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SC, Multimode 50/125 µ, Duplex, Length 2m

147 Kč
na dotaz
147 Kč
Porovnat
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SC Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3 mm Single packed with test-report Connector 1: ST Connector 2: SC Cable type: I-VH 2G50/125µ

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SC, OS2, Singlemode 09/125 µ, Duplex, Length 10m

227 Kč
na dotaz
227 Kč
Porovnat
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SC, OS2, Singlemode 09/125 µ, Duplex, Length 10m Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diame