Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Specialista na herní počítače, notebooky a telefony
469 811 000Po-Pa: 9 - 12 / 13 - 17
Košík0 Kč
Aktuální akční letáky

LC - SC

Cena
pouze skladem
Počet produktů na stránku
Stav
Výrobce
Zrušit všechny filtry
Vašemu výběru odpovídá 115 produktů
Stav
Výrobce

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC, Multimode 50/125 µ, Duplex Length 1m OM2

113 Kč
Ihned k odeslání
113 Kč
Porovnat
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC, Multimode 50/125 µ, Duplex Length 1m OM2 Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC, Multimode 50/125 µ, Duplex Length 2m OM2

122 Kč
Ihned k odeslání
122 Kč
Porovnat
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC, Multimode 50/125 µ, Duplex Length 2m OM2 Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter

LANBERG optický patch cord SM LC/UPC-SC/APC duplex 0.5m LSZH G657A1 průměr 3mm žlutá

87 Kč
Ihned k odeslání
87 Kč
Porovnat
LANBERG optický patch cord SM LC/UPC-SC/APC duplex 0.5m LSZH G657A1 průměr 3mm žlutá Typ konektoru: SC, LC Standard leštění: APC, UPC Typ vlákna: G657A1 Typ optického vlákna: single-mode (SM) Průměr

LANBERG optický patch cord SM LC/UPC-SC/APC duplex 1m LSZH G657A1 průměr 3mm žlutá

88 Kč
Ihned k odeslání
88 Kč
Porovnat
LANBERG optický patch cord SM LC/UPC-SC/APC duplex 1m LSZH G657A1 průměr 3mm žlutá Typ konektoru: SC, LC Standard leštění: APC, UPC Typ vlákna: G657A1 Typ optického vlákna: single-mode (SM) Průměr vl

LANBERG optický patch cord SM LC/UPC-SC/APC duplex 2m LSZH G657A1 průměr 3mm žlutá

96 Kč
Ihned k odeslání
96 Kč
Porovnat
LANBERG optický patch cord SM LC/UPC-SC/APC duplex 2m LSZH G657A1 průměr 3mm žlutá Typ konektoru: SC, LC Standard leštění: APC, UPC Typ vlákna: G657A1 Typ optického vlákna: single-mode (SM) Průměr vl

OPTIX LC-SC Optický patch cord 09/125 1m Simplex

92 Kč
Ihned k odeslání
92 Kč
Porovnat
LC-SC Optický patch cord 09/125 1m Simplex Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy

OPTIX LC-SC Optický patch cord 50/125 1m Duplex OM3

142 Kč
Ihned k odeslání
142 Kč
Porovnat
Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozv

OPTIX LC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 09/125 0,5m G657A

148 Kč
POSLEDNÍ KUS SKLADEM
148 Kč
Porovnat
Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozv

OPTIX LC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 09/125 15m G657A

277 Kč
POSLEDNÍ KUS SKLADEM
277 Kč
Porovnat
Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozv

OPTIX LC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 09/125 3m G657A

172 Kč
Ihned k odeslání
172 Kč
Porovnat
Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozv

OPTIX LC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 09/125 5m G657A

185 Kč
Ihned k odeslání
185 Kč
Porovnat
Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozv

OPTIX LC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 09/125 7m G657A

200 Kč
Ihned k odeslání
200 Kč
Porovnat
Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozv