Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Specialista na herní počítače, notebooky a telefony
469 811 000Po-Pa: 9 - 12 / 13 - 17
Košík0 Kč
Aktuální akční letáky

SC - SC

Cena
pouze skladem
Počet produktů na stránku
Stav
Výrobce
Zrušit všechny filtry
Vašemu výběru odpovídá 178 produktů
Stav
Výrobce

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SC, Multimode OM4 - 50/125 µ, Duplex, color RAL4003 Length 2m

150 Kč
Ihned k odeslání
150 Kč
Porovnat
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SC, Multimode OM4 - 50/125 µ, Duplex, color RAL4003 Length 2m Best performance and link quality for your network. Duplex cable Connector with ceramic ferrule Ca

LANBERG optický patch cord SM SC/APC-SC/APC duplex 1m LSZH G657A1 průměr 3mm, barva žlutá

83 Kč
Ihned k odeslání
83 Kč
Porovnat
LANBERG optický patch cord SM SC/APC-SC/APC duplex 1m LSZH G657A1 průměr 3mm, barva žlutá Typ konektoru: SC Standard leštění: APC Typ vlákna: G657A1 Typ optického vlákna: single-mode (SM) Průměr vl

LANBERG optický patch cord SM SC/APC-SC/APC duplex 2m LSZH G657A1 průměr 3mm, barva žlutá

90 Kč
Ihned k odeslání
90 Kč
Porovnat
LANBERG optický patch cord SM SC/APC-SC/APC duplex 2m LSZH G657A1 průměr 3mm, barva žlutá Typ konektoru: SC Standard leštění: APC Typ vlákna: G657A1 Typ optického vlákna: single-mode (SM) Průměr vl

LANBERG optický patch cord SM SC/APC-SC/APC simplex 10m LSZH G657B3 průměr 3mm, barva bílá

99 Kč
Ihned k odeslání
99 Kč
Porovnat
LANBERG optický patch cord SM SC/APC-SC/APC simplex 10m LSZH G657B3 průměr 3mm, barva bílá Typ konektoru: SC Standard leštění: APC Typ vlákna: G657B3 Typ optického vlákna: single-mode (SM) Průměr v

LANBERG optický patch cord SM SC/APC-SC/APC simplex 15m LSZH G657B3 průměr 3mm, barva bílá

109 Kč
Ihned k odeslání
109 Kč
Porovnat
LANBERG optický patch cord SM SC/APC-SC/APC simplex 15m LSZH G657B3 průměr 3mm, barva bílá Typ konektoru: SC Standard leštění: APC Typ vlákna: G657B3 Typ optického vlákna: single-mode (SM) Průměr v

LANBERG optický patch cord SM SC/APC-SC/APC simplex 2,5m LSZH G657A2 průměr 3mm, barva bílá

54 Kč
Ihned k odeslání
54 Kč
Porovnat
LANBERG optický patch cord SM SC/APC-SC/APC simplex 2,5m LSZH G657A2 průměr 3mm, barva bílá Typ konektoru: SC Standard leštění: APC Typ vlákna: G657A2 Typ optického vlákna: single-mode (SM) Průměr

LANBERG optický patch cord SM SC/APC-SC/APC simplex 20m LSZH G657A2 průměr 3mm, barva bílá

91 Kč
Ihned k odeslání
91 Kč
Porovnat
LANBERG optický patch cord SM SC/APC-SC/APC simplex 20m LSZH G657A2 průměr 3mm, barva bílá Typ konektoru: SC Standard leštění: APC Typ vlákna: G657A2 Typ optického vlákna: single-mode (SM) Průměr v

LANBERG optický patch cord SM SC/APC-SC/APC simplex 25m LSZH G657A2 průměr 3mm, barva bílá

99 Kč
Ihned k odeslání
99 Kč
Porovnat
LANBERG optický patch cord SM SC/APC-SC/APC simplex 25m LSZH G657A2 průměr 3mm, barva bílá Typ konektoru: SC Standard leštění: APC Typ vlákna: G657A2 Typ optického vlákna: single-mode (SM) Průměr v

LANBERG optický patch cord SM SC/APC-SC/APC simplex 5m LSZH G657B3 průměr 3mm, barva bílá

66 Kč
Ihned k odeslání
66 Kč
Porovnat
LANBERG optický patch cord SM SC/APC-SC/APC simplex 5m LSZH G657B3 průměr 3mm, barva bílá Typ konektoru: SC Standard leštění: APC Typ vlákna: G657B3 Typ optického vlákna: single-mode (SM) Průměr vl

LANBERG optický patch cord SM SC/APC-SC/UPC simplex 3m LSZH G657A1 průměr 3mm, barva žlutá

51 Kč
Ihned k odeslání
51 Kč
Porovnat
LANBERG optický patch cord SM SC/APC-SC/UPC simplex 3m LSZH G657A1 průměr 3mm, barva žlutá Typ konektoru: SC Standard leštění: APC ; UPC Typ optického vlákna: single-mode (SM) Průměr vlákna: 9/125

LANBERG optický patch cord SM SC/UPC-SC/UPC duplex 2m LSZH G657A1 průměr 3mm, barva žlutá

87 Kč
Ihned k odeslání
87 Kč
Porovnat
LANBERG optický patch cord SM SC/UPC-SC/UPC duplex 2m LSZH G657A1 průměr 3mm, barva žlutá Typ konektoru: SC Standard leštění: UPC Typ vlákna: G657A1 Typ optického vlákna: single-mode (SM) Průměr vl

LANBERG optický patch cord SM SC/UPC-SC/UPC simplex 10m LSZH G657A1 průměr 3mm, barva žlutá

71 Kč
Ihned k odeslání
71 Kč
Porovnat
LANBERG optický patch cord SM SC/UPC-SC/UPC simplex 10m LSZH G657A1 průměr 3mm, barva žlutá Typ konektoru: SC Standard leštění: UPC Typ vlákna: G657A1 Typ optického vlákna: single-mode (SM) Průměr