Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Specialista na herní počítače, notebooky a telefony
469 811 000Po-Pa: 9 - 12 / 13 - 17
Košík0 Kč
Aktuální akční letáky

Hledání

Cena
pouze skladem
Počet produktů na stránku
Stav
Výrobce
Zrušit všechny filtry
Vašemu výběru odpovídá 59 produktů
Stav
Výrobce

OPTIX LC Optická spojka MM Duplex

51 Kč
Ihned k odeslání
51 Kč
Porovnat
OPTIX LC Optická spojka MM Duplex

OPTIX LC Optická spojka SM Duplex

52 Kč
Ihned k odeslání
52 Kč
Porovnat
OPTIX LC Optická spojka SM Duplex

OPTIX LC Optický pigtail 09/125 2m G.657A

54 Kč
Ihned k odeslání
54 Kč
Porovnat
Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: LC Broušení: UPC Barva: Žlutá Armorování: NE Plášť: LSZH Délka: 2m Sekundárn

OPTIX SC Optická spojka SM Duplex

42 Kč
Ihned k odeslání
42 Kč
Porovnat
OPTIX SC Optická spojka SM Duplex

OPTIX SC Optický pigtail 09/125 2m G657A

39 Kč
Ihned k odeslání
39 Kč
Porovnat
Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1 Konektory: SC Broušení: UPC Barva: Žlutá Armorování: NE Plášť: LSZH Délka: 2m Sekundárn

OPTIX SC Optický pigtail 50/125 1m

58 Kč
Ihned k odeslání
58 Kč
Porovnat
- optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči - koncovka SC - multimode 50/125 - délka 1m Technická specifikace Typ leštění PC Tlumení odrazu větší než 20 dB Vložený

OPTIX SC/APC Optická spojka SM

41 Kč
Ihned k odeslání
41 Kč
Porovnat
OPTIX SC/APC Optická spojka SM

OPTIX SC/APC Optický pigtail 09/125 2m G657A EASY STRIP

62 Kč
Ihned k odeslání
62 Kč
Porovnat
Opticord SC/APC Optický pigtail 09/125 1m

Digitus Fiber Optic Sliding Splice Box, 1U, Equipped 12x LC duplex, incl. M 25 Screw, Splice Cassette Color Pigtails OM4, Adapter

3 058 Kč
na dotaz
3 058 Kč
Porovnat
Fiber Optic Sliding Splice Box, 1U, Equipped 12x LC duplex, incl. M 25 Screw, Splice Cassette Color Pigtails OM4, Adapter Completely prefabricated, fiber pigtails exposed and inserted into the splice

Digitus Fiber Optic Sliding Splice Box, 1U, Equipped 12x SC duplex, incl. M 25 Screw, Splice Cassette Color Pigtails OM3, Adapter

2 834 Kč
na dotaz
2 834 Kč
Porovnat
Fiber Optic Sliding Splice Box, 1U, Equipped 12x SC duplex, incl. M 25 Screw, Splice Cassette Color Pigtails OM3, Adapter Completely prefabricated, fiber pigtails exposed and inserted into the splice

Digitus Fiber Optic Sliding Splice Box, 1U, Equipped 12x SC duplex, incl. M 25 Screw, Splice Cassette Color Pigtails OM4, Adapter

3 062 Kč
na dotaz
3 062 Kč
Porovnat
Spojovací box FO, 1U, vybaven, 12x SC DX, OM4 vč. Kazety pro spoje, barevné pigtaily, spojky Spojovací skříňky se většinou instalují do síťové skříně, aby se spojily kabely optických vláken, které se

Digitus Fiber Optic Sliding Splice Box, 1U, Equipped 12x SC duplex, incl. M 25 Screw, Splice Cassette Color Pigtails OS2, Adapter

2 687 Kč
na dotaz
2 687 Kč
Porovnat
Fiber Optic Sliding Splice Box, 1U, Equipped 12x SC duplex, incl. M 25 Screw, Splice Cassette Color Pigtails OS2, Adapter Completely prefabricated, fiber pigtails exposed and inserted into the splice