Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Specialista na herní počítače, notebooky a telefony
469 811 000Po-Pa: 9 - 12 / 13 - 17
Košík0 Kč
Aktuální akční letáky

Video konvektory

Cena
pouze skladem
Počet produktů na stránku
Stav
Výrobce
Zrušit všechny filtry
Vašemu výběru odpovídá 13 produktů
Stav
Výrobce

Digitus Převod z digitálního na analogový s kovovým pouzdrem Coaxial/Toslink na BNC (Cinch), napájení 5V / 1A

428 Kč
POSLEDNÍ KUS SKLADEM
428 Kč
Porovnat
Převod z digitálního na analogový s kovovým pouzdrem Coaxial/Toslink na BNC (Cinch), napájení 5V / 1A Používejte moderní přehrávací zařízení se starým stereofonním systémem Převeďte digitální koaxiá

DIGITUS Převodník VGA na HDMI + zvuk (3,5 mm) Full HD (1080p), kabelový typ (15 cm), černý

447 Kč
Ihned k odeslání
447 Kč
Porovnat
Převodník VGA na HDMI + zvuk (3,5 mm) Full HD (1080p), kabelový typ (15 cm), černý Převádí analogový signál VGA na digitální signál HDMI Převádí video a audio signály z VGA na HDMI Připojte starší z

Delock Průmyslový konvertor Gigabit Media z RJ45 na SFP, na DIN lištu

2 529 Kč
na dotaz
2 529 Kč
Porovnat
Popis Tento robustní media konvertor sítě Gigabit Ethernet značky Delock s vlastnostmi předurčujícími jej pro průmyslové využití lze použít k rozšíření sítě o optické rozhraní. Ve slotu SFP lze případ

Delock Průmyslový přepínač sítě Gigabit Ethernet se 4 porty RJ45 a 2 porty SFP, na DIN lištu

3 431 Kč
na dotaz
3 431 Kč
Porovnat
Popis Tento robustní přepínač sítě Gigabit Ethernet značky Delock s vlastnostmi předurčujícími jej pro průmyslové využití lze použít k propojení různých síťových komponent. Dva porty SFP uplink s 1 Gb

Delock Průmyslový přepínač sítě Gigabit Ethernet se 8 porty RJ45 a 2 porty SFP, na DIN lištu

5 237 Kč
na dotaz
5 237 Kč
Porovnat
Popis Tento robustní přepínač sítě Gigabit Ethernet značky Delock s vlastnostmi předurčujícími jej pro průmyslové využití lze použít k propojení různých síťových komponent. Dva porty SFP uplink s 1 Gb

DIGITUS Professional Gigabit Multimode/Singlemode Media Converter SFP

1 389 Kč
na dotaz
1 389 Kč
Porovnat
Gigabit Multimode to Singlemode Media Converter SFP to SFP, 155Mbps, 1.25Gbps, 850nm, 1310nm (MM), 1310nm, 1550nm (SM) Description Gigabit Multimode/Singlemode Media Converter SFP The perfect conve

DIGITUS Professional Gigabit PoE media converter, RJ45 / SC, MM, PSE

1 834 Kč
na dotaz
1 834 Kč
Porovnat
DIGITUS PoE Media Converter, Multimode 10/100/1000Base-T to 1000Base-SX, Incl. PSU 30W, SC connector, Up to 0.5km Description Gigabit PoE media converter, RJ45 / SC, MM, PSE The perfect converter s

DIGITUS Professional Gigabit PoE media converter, RJ45 / SC, SM, PSE

1 946 Kč
na dotaz
1 946 Kč
Porovnat
DIGITUS PoE Media Converter, Singlemode 10/100/1000Base-T to 1000Base-LX, Incl. PSU 30W, SC connector, Up to 20 km Description Gigabit PoE media converter, RJ45 / SC, SM, PSE The perfect converter

DIGITUS Professional Gigabit PoE media converter, RJ45 / SFP, PSE

1 658 Kč
na dotaz
1 658 Kč
Porovnat
DIGITUS PoE at Media Converter, SFP 10/100/1000Base-T to SFP Open Slot, Incl. PSU, 30 W PoE, without SFP Module Description Gigabit PoE media converter, RJ45 / SFP, PSE The perfect converter soluti

DIGITUS Professional Industrial Gigabit Media Converter RJ45, SC 0.5km

2 821 Kč
na dotaz
2 821 Kč
Porovnat
Průmyslový gigabitový mediální převodník 10/100/1000BaseT na 1000Base-SX SC, 0,5 km, rozšířený teplotní rozsah, na DIN lištu Popis Průmyslový gigabitový mediální převodník RJ45, SC 0,5 km Perfektní

DIGITUS Professional Industrial Gigabit Media Converter RJ45, SFP

2 052 Kč
na dotaz
2 052 Kč
Porovnat
Průmyslový gigabitový mediální konvertor 10/100/1000BaseT na 1000Base-X SFP, vzdálenost až 80 km Popis Průmyslový gigabitový mediální konvertor RJ45, SFP Dokonalé řešení převodníku pro optický přen

DIGITUS Professional Industrial Gigabit PoE Media Converter PSE, RJ45, SFP

2 244 Kč
na dotaz
2 244 Kč
Porovnat
Průmyslový PoE gigabitový mediální konvertor 10/100/1000Base-TX na 1000Base-X, PSE, vzdálenost až 80 km Popis Průmyslový gigabitový PoE Media Converter PSE, RJ45, SFP Perfektní řešení konvertoru pr