Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Specialista na herní počítače, notebooky a telefony
469 811 000Po-Pa: 9 - 12 / 13 - 17
Košík0 Kč
Aktuální akční letáky

Testery

Cena
pouze skladem
Počet produktů na stránku
Stav
Výrobce
Zrušit všechny filtry
Vašemu výběru odpovídá 20 produktů
Stav
Výrobce

Digitus Kabelový tester, síť, RJ45, hlavní zařízení BNC, vzdálená jednotka, tester PoE, s pouzdrem

554 Kč
Ihned k odeslání
554 Kč
Porovnat
Kabelový tester, síť, RJ45, hlavní zařízení BNC, vzdálená jednotka, tester PoE, s pouzdrem Standardy orientované na budoucnost a špičková kvalita vaší sítě. Pomocí testeru kabelů můžete snadno zkont

GEMBIRD Eth kabel tester NCT-1 pro RJ45,RG58

171 Kč
Ihned k odeslání
171 Kč
Porovnat
Popis produktu: NCT-1 tester kabelů pro konektory typu RJ-45 a RG-58

NETWORK KIT (krimp 8p+6p, Stripper, Tester, plugy)

921 Kč
POSLEDNÍ KUS SKLADEM
921 Kč
Porovnat
Balení obsahuje: - krimpovací kleště 8p+6p - ořezávací nástroj - tester - 8p8c plugy - 6p6c plugy Vnější rozměry: 30cm x 22cm x 6,5cm

OPTIX Cable Tester LED RJ-45, RJ-12, RJ-11

291 Kč
Ihned k odeslání
291 Kč
Porovnat
Základní ohmický tester s loopbackem. LED diody indikují propojení vodičů jak na těle testeru tak na loopbacku. Generátor + loopback. Vlastnosti: - Podpora 10Base-T, AT & T 258A, EIA / TIA 568, Token

OPTIX PRO MINI OTDR Fiber Optic Reflectometer 980EXP - D28 1310/1550nm

21 326 Kč
POSLEDNÍ KUS SKLADEM
21 326 Kč
Porovnat
Vlnová délka 1310nm +1550nm Dynamický rozsah 28/26dB Testovací rozsah 1,2 až 90km Multifunkční zařízení: 1) Auto OTDR 2) Expert OTDR 3) Event Map 4) Optical Power Meter 5) Optical Light Source 6) Ins

PremiumCord Univerzální tester kabelů s LCD

1 516 Kč
POSLEDNÍ KUS SKLADEM
1 516 Kč
Porovnat
PremiumCord Univerzální tester kabelů s LCD a s terminátorem se zvukovou ozvou pro vyhledávání spojení Elegantní, jednoduchý a dobře přenosný tester pro počítačové sítě s možností určení délky kabelu

Delock Cable Tester RJ45 / RJ12 + Portfinder

619 Kč
na dotaz
619 Kč
Porovnat
S tímto kabelovým testerem od Delocku lze síťové kabely rychle a snadno otestovat. Chcete-li otestovat již nainstalované kabely, lze odnímatelnou vzdálenou jednotku vyjmout z přístroje. Funkce vyhledá

Delock LCD kabelový testr RJ45 / PoE / DC

1 728 Kč
na dotaz
1 728 Kč
Porovnat
S touto zkoušečkou kabelů značky Delock lze snadno a rychle otestovat mapu zapojení kabelové sítě. Výsledky jsou jasně uvedeny na nasvíceném displeji LCD. Dálkový přístroj lze používat ke zkoušení již

Fluke MicroScanner2 Cable Verirfier includes MicroScanner2, Main Wiremap Adapter batteries, guide

32 361 Kč
na dotaz
32 361 Kč
Porovnat
Součástí balení je MicroScanner2 Cable Verifier s hlavním adaptérem pro mapování vodičů, vícejazyčný návod k použití, uživatelské CD, baterie a přenosné pouzdro Fluke Networks. TECHNICKÉ ÚDAJE Testov

GEMBIRD Eth kabel tester NCT-2 pro RJ11-12,RG58,USB

353 Kč
na dotaz
353 Kč
Porovnat
Popis produktu: NCT-2 cable tester for UTP, STP, USB cables Cable tester for USB, STP, USB cables Test cables quickly and easily Specification: Tests: USB (A/A), USB (A/B), 100Base-TX, 1000Base-TX,

GEMBIRD Eth kabel tester NCT-3 pro RJ11/RJ45/,RG58

1 621 Kč
na dotaz
1 621 Kč
Porovnat
Popis produktu: Packaging Indicates wiring problems in Cat 5E, 6E, coaxial and telephone cables: open circuit, short circuit, jumper wire, reverse connection Measures the cable length and determines

OPTIX Cable Tester OC468B

251 Kč
na dotaz
251 Kč
Porovnat
Cable Tester OC468B Tento přístroj je schopný testovat správnost zapojení protokolu 10Base-T, 10Base-2 ethernetových kabelů s konektory RJ45 a RJ11. (norma TIA-568A/568B). Jednoduchá kontrola kontinui